O Firmie


Erradica la causa principal de la impotencia forma rápida y eficaz! https://www.alfamed.es te esperamos aquí y ahora con Viagra! Nuestra oferta le interesa!
Rok 1998 to początek powstania mojej firmy.

W ciągu tych zbudowaliśmy tradycję doskonałej obsługi cateringowej. Nabyte w ciągu tych lat doświadczenie w organizowaniu eventów, konferencji, przyjęć oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych pozwoliło nam stworzyć w pełni profesjonalną ofertę cateringową oraz zdobyć wiedzę niezbędną w organizacji nawet najbardziej wymagających realizacji.

W gronie naszych stałych Klientów znajdują się banki, firmy, uczelnie, a także Klienci indywidualni. Wysoka jakość obsługi zapewnia nam posiadanie własnego w pełni wyposażonego zaplecza gastronomicznego oraz specjalnego sprzętu i samochodów do przewozu potraw. Doświadczony i zgrany personel stanowi wykwalifikowany zespół, będący gwarancją doskonałej jakości potraw i obsługi.

W restauracji w Dworku Białoprądnickim możecie Państwo skosztować namiastki naszych możliwości. Menu, które serwujemy zmieniane jest sezonowo, ponieważ wybieramy najlepsze i najświeższe produkty z danych miesięcy.

Naszą specjalnością cateringową są kanapki bankietowe dostarczane bezpośrednio do miejsca zlecenia.

Realizujemy również każde nietypowe zamówienie, imprezy tematyczne, dania specjalnej diety, dania dziecięce.

Nasze główne atuty to doświadczenie, profesjonalizm, elastyczność.

Każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie, wszystkie zlecenia realizujemy z ogromnym zaangażowaniem, dostosowując formę i sposób obsługi do charakteru wydarzenia. W trosce o Państwa zadowolenie z naszych usług, uwzględniamy wszelkie Państwa życzenia i sugestie. Dbamy o to, aby potrawy przygotowane były z naturalnych, zawsze świeżych produktów, a ich smak i wygląd nie miały sobie równych. Śledzimy aktualne trendy gastronomiczne i dekoratorskie, udoskonalamy nasze menu, tak by zadowalało nawet najbardziej wymagające podniebienia, i ważne dla nas jest, aby Państwa przyjęcia były nietuzinkowe i na długo pozostawały w pamięci.